Leden I Ondernemersvereniging Workum I Workum I Samen sterk ondernemen I Lid worden? En meer informatie over onze leden

Stacks Image 606
  • Stacks Image 393
  • Stacks Image 395
  • Stacks Image 397
  • Stacks Image 399
  • Stacks Image 409
Stacks Image 621
Stacks Image 625
Stacks Image 629
Stacks Image 633

Leden

▼ Onze leden/ Lid worden

Leden
De OVW heeft een aanzienlijk aantal leden. En dit aantal groeit nog steeds. Word ook lid!
Lid worden?
Ook lid worden? Meld u zich aan via ons aanmeldformulier. De kosten voor het lidmaatschap bedragen € 50,- (excl. btw) per jaar.
Ondernemers in welke branche dan ook; iedereen is welkom bij de OVW
Frank van het Reve - Aquaresort It Soal

▼ A/B/C

A.P. Gaastra
Administratiekantoor T. de Vries
Administratiekantoor Westendorp www.administratiekantoorwestendorp.nl
Adonin BV www.adonin-harlingen.nl
Advocaat / Mediator J.J. van de Vijver www.jjvandevijver.nl
AF Design www.afdesign.nl
Aquaresort It Soal www.itsoal.nl
Aquatel www.aquatelyachtservice.nl
Autobedrijf Bosma www.autobosma.nl
Bakkerij Keuning www.bakkerijkeuning.nl
Bakkerij van der Werf www.bakkerijvanderwerf.nl
Bandstra
BHV Friesland www.bhv.frl
Biologische Kaasmakerij de Nylander www.nylander.nl
Blom's slagerij www.defriescheambachtelijkeslager.nl
Boele's Friet Fabriek www.boelesfrietfabriek.nl
Boogaard Installatiebedrijf www.boogaardinstallatie.nl
Bouma Verhuur www.boumakraanverhuur.nl
Bouwbedrijf Gebr. Yntema www.yntemabouw.nl
By Alberts www.byalberts.nl
Cafe September www.septemberpop.nl
Camping de Klompen www.minicampingdeklompen.nl
Creasasja www.creasasja.nl
Cruiserworld www.cruiserworld.nl

▼ D/E

DA drogisterij Atsma www.da.nl
De Boer & De Groot civiele werken B.V. www.deboerendegroot.nl
De Bok Beheer BV
De Haan Watersport www.dehaanwatersport.nl
De Halve Zwaan www.henkdeboer.nl
De Jong's Housekeepingservice
De Liefde / Jachthaven Bouwsma www.jachthavenbouwsma.nl
Dicolore www.dicolore.nl
DMS www.dmsworkum.nl
Dukker Paper & Pulp Agencies www.dukkerppa.nl
Dutch Touch Marine www.dutchtouchmarine.com
E.J. de Jong Transport www.ejdejongtransport.nl
Eetcafe De Witte Herbergh www.dewitteherbergh.nl
El Gusto
Ennik Handelsonderneming www.ennikautobedrijf.nl
Evertkookt.nl www.evertkookt.nl

▼ F/G/H

Firma Stuivinga
Folkerts Lunchroom www.restaurantfolkerts.nl
Free Sun Solar BV www.freesunsolar.nl
Fysiotherapie de Marren www.fysiotherapiedemarren.nl
Fytsmakkerij Scheltema VOF www.fytsmakkerij.nl
Galema & De Boer www.galemadeboer.nl
Gerling Huisartsenpraktijk www.gerlingworkum.uwartsonline.nl
Gezond Gemak
Glasbedrijf Zuidwesthoek www.glasbedrijfzwh.nl
Groen bloemsierkunst www.groenbloem.nl
Gulden Leeuw Restaurant De www.deguldenleeuw.nl
Heida Motorenservice www.heidaworkum.nl
Heino Optiek www.heino-optiek.nl
Het Boekhuis www.libris.nl
Hofman scheepstechniek en lasbedrijf www.hofmanworkum.nl
Hofstra Schildersbedrijf www.hofstraschilder.nl
Holland Boat International Yachtbroker www.hollandboat.nl
Hotel Gast Inn www.hotelgastinn.nl
Hunia's Drukkerij www.huniadrukkerij.nl

▼ I/J

Ieder Zijn Werk www.iederzijnwerk.nl
In Due Mode
Ingrid’s Praktijk www.ingridspraktijk.nl
Jachtmakelaardij Zwuidwest Friesland www.jachtmakelaardijzwf.nl
Jachtservice Siep Borneman B.V. www.siepborneman.nl
Jachtwerf Faber www.jachtwerf-faber.nl
Jachtwerf Heerlien & Adema www.heerlienadema.nl
Japan Unlimited www.japan-unlimited.nl
JMI betimmeringen www.jmi-betimmering.nl
Jochems Bouw www.jochemsbouw.nl
Jopie Huisman Museum www.jopiehuismanmuseum.nl
Jumbo Olaf Hermus www.jumbo.com

▼ K/L/M

Kapsalon Peter www.kapsalonpeter.nl
Klameare Kulturhus www.klameare.nl
Klus- en Onderhoudsbedrijf Koos Yntema
Klussenbedrijf JM de Jong
Koch Pottery www.kochpottery.nl
Kunst van Petra www.kunst-van-petra.nl
Lautenbach Evenemenentenzorg&Trainingen
LMB Gerlsma www.gerlsma.nl
Miedema's Jachtonderhoud www.miedema-jachtonderhoud.nl

▼ N/O/P/Q/R

Natuurvol Tuinen en Wonen www.natuurvol.nl
NedCAD www.nedcad.nl
Noarderwind www.noarderwind.nl
Noardvlet www.noardvlet.nl
Notariskantoor Pauwe www.notarispaauwe.nl
Okkema Workum www.okkema.frl
Op De Hoek Van De Stal www.opdehoekvandestal.eu
Overwijk Scheepsbouw VOF www.overwijkscheepsbouw.nl
Pension het Smidsvuur www.pensionhetsmidsvuur.nl
Pickwick's Steaks & Tapas www.pickwicks.nl
Priore www.priore.nl
Rabobank Sneek - Zuidwestfriesland www.rabobank.nl
Restaurant Pottebakkershus www.itpottebakkershus.nl
Restaurant Seburch www.seburch.nl
Restaurant Sluiszicht www.sluiszicht.com
Robynz Wonen & Lifestyle www.robynz.nl

▼ S/T

Sailcharter Friesland www.sailcharterfriesland.nl
Sailtoday www.sailtoday.nl
Sanitiem Visser www.sanitiemvisser.nl
Scandinavian Yachts Workum B.V. www.scandinavianyachts.nl
Silberkuhl Yachtcharter www.sailyachting.nl
Slagerij Thijs van der Meer www.thijsvandermeer.keurslager.nl
Soal Surf en Beach www.soalsurf.nl
Speerstra Workum BV www.speerstraworkum.nl
Staal 12 BV www.staal12.nl
Stichting Beeldenstad Workum www.beeldenstadworkum.nl
Strandpaviljoen IJsselmeerzicht
Technisch Installatiebedrijf L&B BV www.lenbbv.nl
TerStal www.terstal.nl

▼ U/V/W/X/Y/Z

Van der Goot www.facebook.com/vandergootworkum/
Van der Veen Autoservice www.vdveenautoservice.nl
Verzekeren bij Zijlstra www.verzekerenbijzijlstra.nl
Visser Jachtbouw Workum BV www.visserjachtbouw.nl
Visspecialist Cees Bijlsma www.visspecialist.nl
VOF de Boer - Pronebner www.byfre.nl
Westerhuis www.firmawesterhuis.nl
WJH Yachtservice www.workumerjachtservice.nl
Workum Verzekeringen www.workumverzekeringen.nl
Workum Watersport www.workumwatersport.nl
Wouda Modeschoenen
Wouda Sport www.woudasport.nl
Zeilcharter Zevenwouden
Zuid West Hoek Keukens www.zwhkeukens.nl
ZWF Ontwerp www.zwf.nl
Stacks Image 637
Stacks Image 640
Stacks Image 643
Stacks Image 646
Stacks Image 54

Deze website maakt enkel gebruik van cookies van externe social media als Facebook en Twitter. Meer weten? Surf naar onze privacyverklaring